שירות דפוס ותליית
פוסטרים בלוחות
לפרטים נוספים >>הדבקת מודעות יומן מדביק   - לחצו כאן לקבלת הצעה

Back
דף הבית >> מידע פרסומי ויהודי >> עולם הפרסום >> הדבקת מודעות יומן מדביק
 היומן של המדביק:

גדלי המודעות 

הגדלים המקובלים להדבקה הינם רבע גיליון 50/35 ס"מ, חצי גיליון 70/50 ס"מ וגיליון שלם 100/70 ס"מ. לאחרונה החלו משרדי הפרסום להכניס להדבקה גיליון כפול המכונה גם A0 בגודל 140/100 ס"מ שתופס את מקומו של כחצי מלוח המודעות. 
הגודל המקובל להדבקה במרבית המקרים הוא החצי גיליון והגיליון השלם. מדביקי המודעות לא אוהבים את מודעת הרבע גיליון במיוחד כאשר ההדפסה היא לאורך מכיוון שהם תופסים מקום של של מודעה וחצי ומכערים את הלוח. באותה מידה עדיף שלא להדפיס חצי גיליון רוחב או גיליון אורך שמקבלים עדיפות משנית בהדבקה
התדמית

בערים מסוימות בהן ההדבקה ממוסדת לא ניתן למסור מודעות במידות שאינם בגדלים המתאימים (גיליון אורך, חצי גיליון רוחב או רבע גיליון) לכן מומלץ להדפיס מראש בגודל המתאים.
למדביקים ולרשויות המקומיות יש אינטרס לשמור על מראה הלוח כמדיית פרסום מכובדת, מסודרת ומוקפדת לא רק במידת המודעות אלא גם לכסות מודעות שדהו מחמת השמש ולהדביק באופן שכל המודעה תודבק ללא כפלים וכד'. 
תמונה חצי גיליון דיוק פרסום  
 דרישת המפרסם

מפרסמים רבים יבקשו שלא להדביק מודעות על קירות או גדרות אלא רק על הלוחות המוסדרים זאת גם במקומות בהם מקובל לעשות זאת אם מחמת "מצוקת לוחות" וסיבות נוספות בהן מודבקות מודעות על קירות בית כנסת, גדרות, תיבות חשמל, ופחים המקיפים אתרי בנייה.
לדוגמא: אם תפרסם חנות אופנה עם דוגמת החליפה המעוצבת אך המודעה ממוקמת על מיכל אשפה מאחורי מאפיה או לצד חנות ירקות איזו אסוציאציה יצרת כאן?
 
 קרא עוד: הדבקה פיראטית והרשויות
יומן מדביק הדבקות פיראטיות
ישנו חוק עזר עירוני האוסר תליית מודעות במקומות שאינם מורשים או תלייה על לוחות של העירייה ללא תשלום אגרת פרסום. אך בפועל המציאות שונה לחלוטין. רק בחלק קטן מהערים נאכף החוק נגד מדביקים פיראטיים ומנגד ל

לחץ כאן לפרטים נוספים


Go Back  Print  Send Page
      
חזור למעלה   |  הוספה למועדפים   |   מפת האתר

ניתן לפנות אלינו בטלפון 077-5021011 בין השעות 10:00 בבוקר עד השעה 17:00 או מענה מהיר בטופס ליצירת קשר 

כל הזכויות שמורות © לבעלי האתר. אין להעתיק תוכן או תמונות למעט שימוש בתמונות תוך ציון מקור התמונה וכן ציטוט חלקי תוכן מהאתר במידה סבירה עם קישור לעמוד המקורי או ציון המקור וזאת אך ורק לצרכי לימוד, מחקר או כתבה. לכל ספק או שאלה נא לפנות אלינו כאן